LOGIN
Welkom!
Veteranen Belangen Vereniging Nederland 50+ Renners
Algemeen
Bestuur
Ledenlijst
Reglement
Huishoudelijk
Wedstrijd
Site Info
Leden
Gasten
FAQ
Ereleden
Lid worden
Wedstrijden
50plus
60plus
70plus
Joop!
Joop!70+
Startlijsten
50plus
60plus
70plus
Klassement
Top15
50Plus
60Plus
70Plus
Joop!
Joop!70+
Informatie
Laatste Nieuws
Andere sites
Archief
Voor Vragen
Jan van der Wel
50PLUS , 2006
nr
datum
tijd
Cat.
plaats
locatie
Opmerkingen
1
zo 12-03
12:00
Leiden
Langs de A4
2
zo 19-03
11:15
Rotterdam
Zestienhoven
3
za 25-03
14:30
Nieuwegein
Nedereindse Berg
4
zo 26-03
13:00
Tiel
De Kellen
5
za 01-04
11:00
Hoorn
Club Parkoers
6
zo 02-04
11:00
Woerden
Waardsedijk
7
za 08-04
12:00
Almelo
De Sumpel
8
zo 09-04
11:00
Zaandam
Kalverhoek
9
za 15-04
11:15
Rotterdam
Zestienhoven
10
wo 19-04
18:30
Hengelo (Gld)
Varsselring
11
za 22-04
11:00
Rijswijk Z.H.
Plaspoelpolder
12
zo 23-04
12:32
Luttenberg
KNWU Master cup
13
za 29-04
13:00
Tiel
KNWU
14
zo 30-04
12:00
Haarlem
Wheelerplaneet
15
za 06-05
12:30
Amersfoort
Zielhorst
16
zo 07-05
11:00
Haarlem
Waardepolder Piet Steenvoorden Bok.
17
za 13-05
15:45
Wichmond
KNWU
18
zo 14-05
11:30
Amsterdam
Sloten KNWU
19
zo 14-05
12:30
Angerslo
K.N.W.U. Masters bij Emmen
20
za 20-05
13:30
Dordrecht
Vogelaarseweg 6
21
zo 21-05
11:00
Zwanenburg
Kinheim
22
za 27-05
12:30
Rijssen
KNWU Masterscup
23
zo 28-05
13:15
Arnhem
Papendal
24
vr 02-06
17:30
Hengelo (ov)
KNWU nacht van Hengelo
25
za 03-06
13:32
Eibergen
KNWU Master cup
26
zo 04-06
12:30
Maassluis
Vlaardingsedijk
27
za 10-06
11:30
Sprang Capellen
KNWU Master cup
28
zo 11-06
11:15
Rotterdam
Zestienhoven
29
za 17-06
11:00
Rotterdam
Doenkade, Zestienhoven 100km
30
zo 18-06
Wichmond
Kamp. Tijd
31
za 24-06
11:00
Lisse
Sportpark Ter Specke
32
zo 25-06
13:00
Nieuwegein
Nedereindseberg Club Kampioenschap
33
zo 02-07
Breda
Effen Kamp. van Ned.
34
za 08-07
16:15
Enter
K.N.W.U. Pluimersmemorial
35
zo 09-07
12:30
Haarlem
Wheelerplanet GP Dasia
36
do 13-07
19:30
Nieuwegein
Nedereindseberg
37
za 15-07
13:30
Nieuwkuik
Bij de Molen
38
zo 16-07
13:15
Arnhem
Papendal
39
zo 23-07
14:30
Nieuwegein
Nedereindseberg
40
zo 30-07
11:00
Amsterdam
Sloten
41
za 05-08
13:15
Arnhem
Papendal
42
zo 06-08
11:15
Rotterdam
Zestienhoven
43
zo 13-08
11:00
Woerden
Waardsedijk
44
za 19-08
13:30
Borne
K.N.W.U.
45
za 26-08
14:33
Nieuwegein
Nedereindseberg
46
zo 27-08
Gouda
K.N.W.U.
47
za 02-09
12:00
Almelo
De Sumpel
48
zo 03-09
12:00
Spaarnwoude
Wheelerplanet
49
za 09-09
14:30
Deventer
Sportpark Rielerenk
50
zo 10-09
12:00
Eibergen
De Beienkamp
51
zo 17-09
11:15
Doetinchem
Verheulsweiden
52
za 23-09
15:00
Nieuwegein
Nedereindseberg